לגוף ולנפש – יוגה וטיפול אלטרנטיבי

מיכל דולב – מרפאה סינית בדיקור, שיאצו וצמחים ומורה ליוגה

     כל היום שלנו סובב סביב הילדים, והמשפחה. הדאגות מהגדולות , כמו פרנסה וזוגיות ועד הקטנות הוא אכל, מתי, כמה? מתי דאגת לעצמך?   מתי  אמרת לעצמך: רגע, אני, שדואגת לכולם, אני צריכה לדאוג גם לעצמי! כי זו לא קלישאה – שרק אם נטפל בעצמנו, נוכן לטפל גם באחרים. באם-פטיה  שבנו בדיוק על זה. ולכן בררנו בקפידה ומצאנו את מי שתוכל לעזור לך,ולתת לנשמה ולגוף שלך מרגוע. חברנו למיכל דולב,  ואף ניסנו אותה בטיפול מהמם ומועיל כל-כך (תודה מיכלי). אנחנו ממליצות בחום לקבוע פגישה עם מיכל.

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

בריאות האישה בדרך היוגה

 יוגה נשית ויוגה להריון – כרמית רוזן אבן-זוהר

ימי שני וחמישי בערב

יוגה להריון: ההריון הוא תקופה ייחודית נפשית ופיזית. יוגה להריון מציעה “מקום משלי” אשר מאפשר תשומת לב לשינויים העצומים המתחוללים בהריון. השיעור מקל על בחילות, כאבי גב ועוד, מסייע למנוע בעיות ומכין ללידה דרך היכרות עם תנוחות שונות, דמיון מודרך, נשימה והרפיה. התרגול מלווה בעבודה עם השרירים העמוקים של קרקעית האגן, אשר יש להם חשיבות מכרעת בלידה, כמו גם להתאוששות טובה אחריה. התרגול עדין ומתאים גם למי שמתרגלת יוגה לראשונה.

יוגה נשית ואחרי לידה: יוגה נשית מותאמת במיוחד לגופנו. התרגול מתייחס לשינויים הנשיים בחיינו: מחזור חודשי ופוריות, הריון, אחרי לידה וגיל המעבר.

כאימהות אנו צמאות לפסק-זמן לעצמנו. גופנו עייף, הכתפיים מתעגלות מרוב חיבוק הקטנטנים, לעתים הגב כואב או הצוואר. אחרי לידה עלינו לאושש ולחזק באופן הדרגתי ומתאים את קרקעית האגן ואת שרירי הבטן. בשיעור נמצא הפוגה להשבת כוחות, לצד חיזוק וגמישות אשר יקלו עלינו ביומיום האינטנסיבי. השיעור מעניק תנוחות ונשימות שאפשר “לקחת הביתה”, לריפוי, מניעה וטיפול עצמי. התרגול כולל עבודה אינטגרטיבית עמוקה עם שרירים יקרים לנו כנשים – שרירי קרקעית האגן. שרירים אלה הם מפתחות ליציבה טובה, מיניות, פוריות ובריאות.

מחיר: 240 ₪ לחודש לשיעור בשבוע / 400 ₪ לחודש לשני שיעורים בשבוע. 

יוגה נשית ויוגה להריון באופן פרטני – למי שמבקשת תמיכה מותאמת אישית בהתמודדות עם סבל, כאב או אתגר דרך היוגה בשלבים השונים של מעגל החיים הנשי ובמצבים ספציפיים בהריון ניתן גם לתרגל באופן פרטי, לפרטים צרי קשר.

 להרשמה: כרמית רוזן אבן זהר 052-8730146 carmit.rosen@gmail.com

 

מרכז אם-פטיה | הגליל 38 חיפה | מרב: 052-2797794 מיכל: 050-4549822
צרו איתנו קשר

[contact-form-7 404 "Not Found"]