מועדון ארוחת הבוקר
מה בסה”כ את צריכה בחופשת הלידה שלך? לשוחח ולשמוע אמהות אחרות, לדעת שהכל בסדר – ושאת פועלת נכון.  לקבל הדרכה והכוונה  לגבי הבעיות המציקות של השעה. מקום שבשבילו תצאי מהבית – אבל הוא בעצמו מרגיש כמו בבית. ו… ארוחה טובה, מזינה ובריאה, שהכינו במיוחד עבורך, וגם מישהי שתחזיק את התינוק בזמן שאת אוכלת.

את כל אלה ועוד תקבלי בבית שלנו – הבית של אם-פטיה.  כל יום שני בבוקר נפגש ב”מועדון ארוחת הבוקר” – קבוצת האמהות לאחר לידה של אם-פטיה.

על כוס קפה או תה מהביל, עם ארוחת בוקר איכותית שהכינה מיכל (השפית שלנו). תוכלי לשמוע את האמהות האחרות, לקבל אוזן קשבת

לדברים שמציקים או שמצחיקים. מועדון ארוחת הבוקר יהיה הקבוצה התומכת שתתן לך הרבה ידע והעשרה. והרגשה של בית.


כנסי לדף המתכונים שלנו במועדון ארוחת הבוקר


רוצים לשמוע עוד? אנחנו פה לכל שאלה!!

מרב 052-2797794

מיכל 050-4549822

לפרטים צרי קשר

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

“במועדון ארוחת הבוקר שמתכנס פעם בשבוע למדתי המון. קיבלתי מידע וגיבשתי את עצמי כאמא. למדתי ממרצות אורחות, בעלות מקצועות מגוונים בתחום ההורות והטיפול בתינוקות (תזונה, חינוך, הומאופטיה, יוגה, שינה, הנקה) מאימהות אחרות (שאת חלקן אני שמחה לכנות “חברותיי החדשות”) שמתייעצות זו עם זו בחופשיות ולא חוששות לדבר ולהיפתח, וכמובן ממרב ומיכל, האחיות המקסימות המנהלות את המרכז בחיוך ענקי ומקבל, מומחיות בנושאים של שנת תינוקות, הנקה, היריון ולידה, ותורמות לכולן מניסיונן העשיר בהורות.

למדתי שאני יכולה להיות האמא שאני. בלי לחשוש מביקורת, ממבטים, משיפוטיות.

ואיך אפשר בלי לציין לשבח את הארוחות המדהימות שמכינה לנו מיכל במו ידיה! ארוחות בריאות ומגוונות, שמוגשות בהמון תשומת לב ואהבה… לפחות פעם בשבוע אני יכולה להיות בטוחה שאני אוכלת טוב!!!”

שירה דרוקר, אמא של הילה

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

מכירות את הימים האלה שאחרי הלידה, שאתן מוקפות 24 שעות ביממה בחיתולים, מוצצים, רפידות הנקה, פליטות וגזים? שאתן נמצאות כל היום בבית עם התינוק, שרות שירי פעוטות ומשוועות לחברת מבוגרים? שאתן מוצאות את עצמכן אוכלות ארוחת בוקר בצהריים (כי הבייבי כל היום על הידיים)? וכשאתן כבר אוכלות, זה את השאריות מאתמול כי למי יש זמן בכלל לבשל? שאתן מרגישות עצב, תסכול, בדידות, ואף אחד לא מבין אתכן?

אז אני מצאתי פתרון לכל הבעיות האלה במקום אחד. אם – פטיה. מקום קסום בנווה שאנן, שמהרגע שפתחו לי שם את הדלת לראשונה, חופשת הלידה שלי השתנתה ללא היכר. מצאתי מקום בו אני שייכת, רצויה, מקום של שמחה בתוך כל התקופה המטורפת הזו, מקום בו הזמן טס במהירות ובכיף.

כשמגיעים למועדון ארוחת הבוקר, מייד כשנכנסים מריחים ניחוחות של אפיה. מיכל מכינה כל פעם מטעמים אחרים – לחמי בריאות, שקשוקה, עוגות, ממרחים, פירות – הכל טעים טעים, ולא פחות חשוב – בריא.

בכל מפגש משוחחים על נושא אחר – הורות, הנקה, שינה, מנשאים וכו’. אנחנו האימהות מפתחות דיון על כל הנושאים שבוערים בנו בתקופה רגישה זו, ואנו מגלות שאנחנו לא לבד. שגם לאחרות קשה, שגם הן לא ישנות, שגם הן עצובות קצת לפעמים. ואנחנו יכולות לדבר על כל הדברים האלה מבלי לשעמם אחת את השניה (ניסיתן פעם לדבר על הנקה/ מוצצים / שינת תינוקות עם מישהו שאין לו תינוק? הוא יפהק לכן בפרצוף), ופתאום הכל נהיה מצחיק, ושמח, ומרגש ומלהיב. ופתאום מתגבשת לה קבוצה. כי אנחנו ביחד בתוך כל זה, חוות ביחד את התקופה המורכבת הזו, מפרגנות אחת לשניה, מקשיבות, תומכות, מחזקות, מחבקות.

ובזמן שאנחנו אוכלות ומפטפטות, מרב ומיכל עוזרות עם התינוקות – מחזיקות אותם על הידיים כי שנוכל להתפנות לאכילה. והופ, בלי ששמנו לב – הם נרדמים להם לשינה כיפית ומרגיעה על הפופים הצבעוניים באם-פטיה. תדעו לכם – תינוקות אוהבים לישון באם-פטיה, גם סרבני השינה הגדולים ביותר.

בוקר באם- פטיה הוא בוקר מושלם של פינוק – גם חוויה קולינרית, גם מפגש חברתי, וגם פעילות משותפת לאם ולתינוק. מה עוד אפשר לבקש?

נטע רותם ימנצקי

צור קשר

מרכז אם-פטיה | הגליל 38 חיפה | מרב: 052-2797794 מיכל: 050-4549822
צרו איתנו קשר

[contact-form-7 404 "Not Found"]