מי אנחנו


אני מיכל איתם עמרני- נשואה לאביב ואמא לתמר ויואב (תאומים) ולאחותם הקטנה אביגיל. אני בעלת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך מאוניברסיטת בר אילן, מדריכת הכנה ללידהדולה, יועצת שינה , מעבירה מפגשי עיבוד חווית לידה ליולדת ולבן זוגה, מומחית לנושא תאומים ושף-קונדיטור. מהרגע שהפכתי לאם הרגשתי שייעודי הוא עזרה להורים אחרים, תמיכה בהורים ושיתוף הורים שונים בקבוצות, כי רק ע”י תמיכה אחד בשני והתייעצויות לגבי ההורות שלנו – נהיה הורים טובים יותר. ובנוסף לכל זאת, אני אחות של מרב.

אני מרב מיליק- בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובעלת תואר שני  בניהול משאבי אנוש – טכניון חיפה. נשואה לישראל, ואמא ל – 4  ילדים במשרה מלאה. בוגרת קורס מדריכות הנקה וקורס יועצות שינה ודולה פוסט פרטום. אין דבר שיותר מרתק אותי מלפגוש אימהות לילדים קטנים, ולעזור לאמהות. אני זוכרת את עצמי אובדת עיצות אחרי הלידה של הבכורה שלי לפני 11 שנה- כל מה שחיפשתי היה כלים ומישהי שאוכל לסמוך עליה שתנחה אותי בדרך החדשה. בנוסף לכל זאת אני אחות של מיכל.

האני מאמין שלנו הוא שבכל אחת יש אמא נהדרת, התפקיד שלנו הוא להוציא אותה, תוך אמפטיה והעצמה של הכוחות הקיימים בך.

שתינו ביחד הקמנו את מרכז אם-פטיה- מרכז להורים והורים שבדרך. מרכז שיעודו לעזור לכם ההורים וההורים שבדרך להיות ההורים הכי טובים שאתם יכולים להיות.

במרכז מגוון של הרצאות וסדנאות בתחומים שלפני הלידה ואחרי הלידה, ייעוץ שינה, הדרכת הנקה, ייעוץ להורי תאומים וטיפולים משלימים.

אנחנו מזמינות אתכם להצטרף אלינו לבית שלנו – לבית של אם-פטיה

רוצים לשמוע עוד? אנחנו פה לכל שאלה!!

מרב 052-2797794

מיכל 050-4549822

מרכז אם-פטיה | הגליל 38 חיפה | מרב: 052-2797794 מיכל: 050-4549822
צרו איתנו קשר

[contact-form-7 404 "Not Found"]