ייעוץ שינה

ייעוץ שינה עם אם-פטיה

יועצות שינה הוותיקות והמנוסות ביותר בחיפה ובצפון

מגיעות לייעוץ בכל הארץ 

ייעוץ שינה בחיפה

הורים מוכנים הרבה פעמים לעשות הכל כדי שהילד יתן להם כמה שעות שינה. זה מתחיל לפעמים ממש מהחודשים הראשונים, כשאנחנו מנסים ומנסים להרדים אותם, בניסיון נואש לישון שנת לילה עד כמה שניתן רציפה, וזה נגמר בהרגלי שינה לא בריאים שמרימים את כל הבית על הרגליים והופכים את הסדרי השינה של כולם.

לפעמים זה בא בפתאומיות, ילד שישן מצוין בלילות פתאום משתנה משהו, ובלילות מתעורר כל הזמן. וההורים המופתעים אובדי עיצות.

יועצת שינה

יועצת השינה תעזור לכם להגיע ללילות שקטים ורגועים, להסביר לכם מה ניתן לעשות כדי ללמד את הילד הרגלי שינה בריאים שיעזרו לו ולכם לישון טוב בלילות.

המפתח להצלחת התהליך הוא ללמד את הילד להירדם לבד ולשנות הרגלי שינה. אנחנו נלווה אתכם לאורך התהליך ניראה ביחד מהן נקודות החוזקה שלכם, נדבר איפה הנקודות החלשות שלכם, ואיך אתם יכולים לשפר את שנת הלילה שלכם.

הקמנו את מרכז אם-פטיה, מרכז להורים בחיפה הנותן יעוץ שינה וליווי להורים הרוצים לשנות את הלילות שלהם. נעזור להורים לבנות תוכנית שינה המתאימה ומתחשבת בצרכים של כל ילד וילד ועם זאת מציבה את הגבולות בהם אנו ההורים יכולים לעמוד.

אנו בוגרות קורס יועצות שינה של בייבילינק. שבו עברנו הכשרה כיצד ללוות את ההורים ולהגיע  לתוצאות. הקורס וההדרכה שלנו מבוססים על מחקרים מדעיים ועל שיטת naturally nurturing שמקורה באנגליה.

השיטה דוגלת בעקרונות הבאים

התחשבות בצרכי הילד- ועם זאת התחשבות בגבולות שההורים צריכים ורוצים להציב לו.

תגובתיות לבכי הילד-לא נוטשים את הילד (שיטת 5 הדקות) ולא מבלבלים אותו (שיטת הרם הורד). אנו מודעות ומודיעות להורים שיהיה מעורב בכי בתהליך , בעיקר אם שונו הרגלים, אבל ההורה ייתן מענה לבכי הזה, ויהיה לייד הילד שלו, ויציע לו את עזרתו. חלק מההדרכה מוקדש לנושא של בכי של תינוקות, מה המשמעויות שלו, ואיך מתמודדים איתו.

לימוד ועידוד הילד-הבסיס של השיטה הוא למידה של מיומנות חדשה. התינוק לומד כיצד למצוא בעצמו את המקום הנוח לו ביותר לישון במיטה (מעל גיל חצי שנה) תהליך הלמידה נעשה בהדרכת ההורה ולא מתוך בכי וייאוש.

גמישות- כל משפחה היא אחרת. כל ילד הוא אחר. לפני היעוץ אנחנו נשאל את ההורים מה מטרתם ולפי זה נפעל. אם יש אמא שרוצה להניק בלילה- אנחנו נעזור לה להמשיך להניק ועם זאת למצוא את הגבולות שלה. אם יש הורים שדוגלים בלינה משותפת

אנחנו נעודד אותם לעשות את זה, וודאי שלא נשלחם בכך.

מה קורה ביעוץ שינה תהליך יעוץ השינה כולל שלושה שלבים עיקריים

איסוף נתונים-אחרי שניצור קשר נשלח לכם במייל שאלון ויומן יממה המתאר 24 שעות בחיי הילד מבחינת שינה אוכל וכו’. המטרה של איסוף הנתונים היא כפולה- גם להכיר את בעיית השינה שלכם ואיך לפתור אותה, וגם להכיר אתכם.

כל משפחה היא שונה ועם עקרונות הוריים אחרים. אנחנו מכבדות את כולם ונעזור לכם מהמקום שלכם.

פגישת יעוץ- הפגישה נמשכת כשעתיים ובמהלכה נסביר לכם עקרונות של שנת תינוקות, אבל לא רק אותם. היות ולשינה נגיעה בהרבה מאד אספקטים בחייו של התינוק, ניגע גם בנושאים כמו תזונה, סדר יום של התינוק והשתלבות שלו בלוח הזמנים המפחתי.

כמו כן בפגישה נמסור לכם תוכנית להקניית הרגלי שינה בריאים. התוכנית נבנית בהתאם לשאלון שמילאתם והיא מותאמת למשפחה שלכם. יחד עם זאת בפגישה תמיד עולים פרטים נוספים וביחד, אתם עם ההכרות שלכם את התינוק והמשפחה שלכם, ואנחנו עם

הידע המקצועי שלנו נמצא את הדרך הטובה ביותר עבורכם.

ליווי ותמיכה- מהרגע שהתחלתם את התהליך נלווה אותכם עד ליעד הסופי שהצבתם לעצמכם. הליווי יכול להיעשות טלפונית מיילית, צ’טים ובאינטרנט או בכל דרך תקשורתית שהטכנולוגיה מעמידה לרשותינו.  הליווי מאפשר תמיכה בתהליך לא קל בכלל, שעקביות היא הכרחית להצלחתו, התמיכה מבטיחה את העקביות. הליווי מאפשר גם כיוונון של השיטה. הרי שיטה כתובה היא דבר יפה מאד, אבל התינוקות שלנו לא תמיד קראו את הספר, לפעמים הם מגיבים אחרת משחשבנו, בליווי נמשיך לחשוב ולמצוא פתרונות נכונים ומתאימים יותר לתינוק המסויים שלכם.

באם-פטיה ייעוץ שינה ייחודי לתאומים. בייעוץ שינה להורי תאומים נתייחס להיבט התאומים, מה זה אומר מבחינת ההתמודדות הלילית. הפרעת שינה, איך עושים את זה. מיכל איתם עמרני, אמא לתאומים בעצמה ומומחית בייעוצי שינה לתאומים תוכל לעזור ולכוון אתכם אל עבר המטרה – לילות שקטים ורגועים.

 

ליעוץ שינה בחיפה והקריות, באיזור הצפון ובמרכז הארץ

רוצים לשמוע עוד? אנחנו פה לכל שאלה!!

מרב 052-2797794

מיכל 050-4549822

מרכז אם-פטיה | הגליל 38 חיפה | מרב: 052-2797794 מיכל: 050-4549822
צרו איתנו קשר

[contact-form-7 404 "Not Found"]