לקוחות ממליצים על קורס הכנה ללידה

רוצים לקרוא עוד על קורס ההכנה ללידה באם-פטיה? לחצו כאן

רוצים לקרוא עוד על שיטת ללדת מבפנים? לחצו כאן

ועוד על הכנה והתכוננות ללידה – לחצו כאן

 

 

 

 

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
מאי 2013
♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
דצמבר 2012
אז לקח לנו חצי שנה… אבל זה לא אומר שאי אפשר עוד להגיד תודה!
תודה על ההכנה המעולה לקראת הצפוי בחדר הלידה, על הידע שהעברת ושיתפת ועל האווירה השלווה והנעימה בקורס. נרשמנו לקורס עם קצת חששות, פחדנו שלא נתחבר לשיטה של “ללדת מבפנים” ושלא נמצא את עצמנו שם, אבל מהרגע הראשון לא התחרטנו. הרווחנו קורס קבוצתי (שמאד רצינו) באווירה אישית וכיפית. עזרת לנו להבין מה היכולות שלנו, הצרכים שלנו ומה מתאים לנו בדינמיקה הזוגית במהלך הלידה. נתת לנו את כל המידע בלי להביע דעה מה כדאי ומה לא. ובסוף גם קצת הכנה לקראת החיים שאחרי הלידה (ועל זה תודה גם למירב!).
הקלסר שנתת בסוף עם כל המידע מהקורס שירת אותנו המון. הרי ברגעי האמת לא באמת זוכרים הכל (בין אם זה בלידה עצמה ובין אם זה אחרי הלידה עם התינוק הטרי בידיים), וזה שהיה לאן לחזור ולדפדף ולהיזכר היה מעולה!
אז שוב המון תודה!!!
תמר, עידן ואדוה
♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
ספטמבר 2012

הייתי חייבת לשתף כי חלק גדול מהצלחת הלידה בזכותך. אתמול ב12:30 ילדתי את עלמה , יגאל היה שותף מלא לתהליך בחדר הלידה. הלידה עברה יחסית בקלילות והמושגים שרכשנו בקורס היו לעזר. הצירים התחילו כמובן בלילה החל משעה 10, וכמו שאמרת – כשזה יגיע אז תדעי שזה צירים . ירידת מים הייתה כמו ברז דולף בטיפטופים וגם הפקק הספיק לצאת לפני שהגענו לביח. ילדתי ברמב״ם עם צוות מדהים שהתייחס אליי נהדר. בפתיחה 5 לא היה קל אז לקחתי אפידורל ומאותו רגע אפילו לא הרגשתי כאבים. תודה רבה על הכל

הקלת עלינו והכנת אותנו להתמודדות . תודה

מיטל ויגאל

 

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

אוגוסט 2012

מיכל היקרה,

משיחת הטלפון הראשונה ועד העיצה האחרונה בקורס, הרגשנו שאת האשה הנכונה במקום הנכון, ושאנחנו בידיים בטוחות ומרגיעות.

עם הזמן, הידע, החום והקבלה שהקרנת החלו מחליפים אצלינו את תחושות החשש והבלבול. השיעורים הפכו לחלק בלתי נפרד מההריון וציפינו להם בכיליון עיניים. ככל שהתקדם הקורס, בעזרת השיעורים, הסיפורים, הציורים, ההדרכות והעיסויים, התחלנו להאמין שאנחנו מסוגלים לאתגר, ללידה ולהורות.

תודה שעזרת לנו לשבור את הקרח 

יותם, דניאל (והקטנה) 

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

יולי 2012

מיכל היקרה!

עברו להם כבר 3 חודשים ורק עכשיו נמצא הזמן לכתיבת שורות אלו…

מי היה מאמין ששיטוט מקרי בחיפושים אחר קורס הכנה ללידה הניב חיבור מיוחד שכזה בינינו…

כשחיפשנו קורס הכנה ללידה שיתאים לנו ידענו שאנו רוצים קורס שהוא קצת מעבר לקורסים הרגילים שמציעים בקופות החולים, חיפשנו מישהו שיוליך אותנו בתהליך הזוגי לקראת הלידה הצפויה ויכין אותנו לקראת הלא נודע.

מסתבר שגם לפייסבוק יש יתרונות, בשיטוטי מצאתי תמונות מהפעילויות במרכז שלכם, ומשהו בהן גרם לי לגלות עניין וליצור עימך קשר, לאחר שיחת טלפון חפוזה יחסית החלטנו שנרשמים לקורס בלי הרבה ידע לקראת מה אנחנו הולכים.

במפגש הראשון כבר הבנו שאינטואיציה לפעמים היא הכל, וכל כך שמחנו על ההחלטה שלנו לעשות את הקורס אצלך, בכל סוף מפגש יצאנו עם חיוך נרחב והרגשה כאילו היינו בטיפול זוגי ממוקד לידה.

מעבר לעוגיות המוצלחות שלך (J ) הרגשנו שקיבלנו כל כך הרבה בעזרתך, הקורס באמת הכין אותנו כמו שרצינו, והרגשנו שעברנו תהליך משמעותי מאוד שבזכותו הגענו למוכנים ללידה.  אהבנו מאוד את הגישה העדינה שלך, את הסבלנות שלך לבקשות ולשאלות הלא נגמרות שלנו, את חוש ההומור, את הידע התיאורטי והמעשי הנרחב שלך, ואת היכולת להפיג חששות וליצור אופטימיות, את הביטחון שנטעת בנו בבחירת הדרך ללידה שלנו לצד המעשיות וההתכוננות לכל תרחיש לידה אפשרי.

בלידה, ברו התנהג כדולה אמיתית והרגשנו שההכנה המנטלית והרגשית הביאה אותנו מוכנים במידת האפשר ללידה, בהתמודדות עם הכאב,  בתמיכה הדדית ובלדעת מה לבקש ואיך, כך שאפילו המיילדות שאלו בסוף איפה עשינו את הקורס.

כל זה הביא לכך שזה היה לנו כל כך טבעי להתקשר אליך עוד באותו ערב של הלידה ולספר לך בפרטי פרטים על מהלך הלידה, ולשמוע את ההתרגשות בקולך, אפילו שזו הלידה המיליון שאת כבר מלווה…

אנחנו בטוחים שכל ההכנה הטובה הזו סייעה לחווייה החיובית של הלידה ולהסתגלות טובה של עמית המקסימה לעולם.

אז על כל זה, תודה ענקית, ואנחנו עוד בטוח נהיה בקשר וניפגש….

אוהבים מאוד

ברו, עדי ועמית מנטל

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

מאי 2012
הקורס איפשר הכנה משמעותית ותהליך ממש חשוב של תקשורת ביננו. כל הגילויים וההבנות שהגענו אליהם בעצמנו, היו בעלי ערך משמעותי . היו כמה גילויים מקסימים, בשילוב של מתן האינפורמציה. אבל מה שהכי מדהים אותי הוא שהידע הפנימי באמת קיים וכשהוא מגיע מבפנים הוא הכי נגיש בלידה והכי מדויק עבורינו כזוג.
הדברים שעלו בקורס היוו נקודות למחשבה בין הפגישות .
נטע אהרוני
♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
אפריל 2012
הי מיכל
רציתי לעדכן שילדנו ביום שלישי בערב בלידה רגילה ובסוף קצת אפידורל.
רצינו להגיד תודה על ההדרכה, בהחלט האיר את עיננו בנקודות המתאימות ועזר לנו להתמודד עם הכאב ולהחליט החלטות שקולות.
אלעד ואיה.
♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
ומה כתבה מי שצפתה בקורס? הדולה ותלמידת קורס מדריכות הכנה ללידה, תהילה עוזרי יריב:

+ מה אני אגיד לך… שנפעמתי, הוקסמתי, הערכתי והערצתי!
איזה יופי של חשיבה מחוץ לקופסא, מקוריות, הומור, יכולת הקשבה, סמכותיות נינוחה, ידע למכביר.. ועוד ועוד.. השעתיים עברו מהר, היה לי מעניין, נהניתי לראות את הזוגות נרתמים למשימות, נותנים מעצמם, מגלים בכל רגע תובנות חדשות, זורמים איתך. כיף להם. וגם שמחה לעצמי שהגעתי דווקא לקורס שכזה ולא למדריכה מונוטונית ושבלונית. ניכר כי הדבר בנפשך ואני מסירה את הכובע בפנייך, מחכה בקוצר רוח למפגש הבא.

תודה רבה רבה רבה

שבת שלום יקרה

+ חייבת לפרגן לך לעת ליל.. על פועלך המזהיר, הדרכים היצירתיות שאת מפעילה, ההקשבה שלך, התשובות שאת נותנת, שקולה, מדוייקת, נעימה, ידענית וצנועה! כל כך נהנית מהמפגשים הללו, מחכה להם כל השבוע, מגיעה בשמחה, לומדת המון ונהנית מחוויה נדירה! תודה רבה רבה שאיפשרת לי להיות במקום האינטימי והמרתק הזה, שנותן לי כל כך הרבה ברמה האישית, מעבר לחובת הלימודים השגרתית.

מרכז אם-פטיה | הגליל 38 חיפה | מרב: 052-2797794 מיכל: 050-4549822
צרו איתנו קשר

[contact-form-7 404 "Not Found"]