מפגשי אמהות ותינוקות

שני סוגי מפגשי אמהות באם-פטיה:

מפגשי אמהות ותינוקות –מעגל אימהות משתפות

התקופה שלאחר הלידה היא תקופה מרגשת כמו שלא התרגשת בחיים שלך. אבל היא גם תקופה מבלבלת עם הרבה סימני שאלה, אי וודאות, חששות ופחדים ווהרבה פעמים גם מלווה בהרגשת בדידות. את משואלת את עצמך “אני היחידה שמרגישה ככה? “
אני מזמינה אותך לקחת חלק בקבוצה אינטימית של אימהות, קבוצת אימהות לאחר לידה, שלא תשפוט אותך אלא תתן לך לשאול את השאלות שאת רוצה לשאול ותעזור לך גם כשאין תשובה אחת נכונה.
אנחנו נפגשות בכל יום רביעי ב 10:30 בבוקר ל- 8 מפגשים שאורכים שעתיים.
מדברות על כל התהיות והשאלות שהמעבר לאימהות מעלה בך- על חווית הלידה, על היחסים המשתנים עם אמא שלנו, ובודקות ביחד איך ההורות הצעירה השפיעה על הזוגיות שלנו. אנחנו שואלות ביחד גם על הזהות הקודמת שלנו – לעומת הזהות החדשה שלנו, כאימהות, הזהות המקצועית שלנו, הזהות הנשית שלנו כולל דימוי הגוף,ובודקות איך כל זה מתחבר לאשה אחת שלימה.
אנחנו אפילו לומדות להתידד עם הרגש האימהי החדש לנו- רגשות האשמה.
אני, אמא ל-4, מדריכת הנקה ויועצת שינה ומלווה נשים אחרי לידה. מביאה איתי למפגשים את כל הכובעים המקצועיים שלי אבל בעיקר את האהבה שלי לנשים שהופכות לאימהות.
אני מזמינה אותך להרגיש שאת לא לבד, לתמוך ולהיתמך, לשתף ולהשתתף,לצחוק ולבכות
מזמינה אותך לקבוצה שלי באם-פטיה
מרב
הנה מה שכתבו אימהות מקסימות ויקרות שלקחו חלק בקבוצות קודמות:
שירה כתבה:
מהרגע שהגעתי והכרתי את אם-פטיה אני מרגישה שהשתניתי פתחת בפני עולם אחר ואני מודה לך מקרב ליבי
הדס כתבה:
כל כך שמחה שהייתי חלק ההקבוצה,למדתי ממך הרבה ובטוחה שעוד אלמד
נירית כתבה:
פתחת בפנינו את ביתך וליווית אותנו לאורך כל הדרך בשיתוף הבנה ועם עצות אין סוף ובעיקר קבלה מאד גדולה. תמשיכי ליצור עוד קבוצות כאלה…תודה על הכל!! אוהבת אותך…”

מועדון ארוחת הבוקר – מפגש שבועי של אמהות בחופשת לידה

אף אחת מאיתנו לא נולדה אימאמדובר בחבלי לידה קשים עבור לא מעט נשים שצריכות להתמודד עם אחת המשימות הגדולות והחשובותאם לא החשובה ביותרבחייםהחודשים הראשונים עם התינוקות הם הזמן בו את לומדתמתפתחת ומגבשת את עצמך כאימא ואין סיבה שתעברי את התהליך הזה לבד.

מה תמצאי במפגשי אמהות ותינוקות  באם-פטיה?

הלב של מועדון ארוחת הבוקר הוא כמובן הנשיםהאמהות שמגיעותחולקות חוויותעוזרות ומעניקות אוזן קשבת זו לזובלי ביקורתבלי שיפוטרק תמיכה.

במהלך המפגשים ניתן לקבל הדרכה והכוונההן מצד האמהות האחרות והן ממיכל ומרבבעלות מרכז אם-פטיהאשר לכל אחת מומחיות וניסיון של שנים בגידול ילדיםליווי הורים חדשיםייעוץ שינהייעוץ הנקה ועודבנוסףמגיעים למפגשים מומחים המעבירים הדרכות מקצועיות לגבי אחד או יותר מהנושאים שעולים במועדוןכך חוויית האמהות שלך הופכת חיובית ומוצלחת כבר מהרגעים הראשונים כאימא.

במהלך מפגשי אמהות ותינוקות במועדון תקבלי לא רק מזון למחשבה וטיפים טובים להמשך הדרךאת תיהני גם מארוחת שף מקצועיתמעשה ידיה של מיכלהשפית שלנובכל מפגש מוצעת ארוחת בוקר איכותיתשונה מקודמתה ובריאה שתוגש לךבלי שתצטרכי להתאמץ כל שאת צריכה זה רק לשבת לאחור וליהנות מהשיחה הקולחתהחברה והאוכל הטוב.

למה גם לך כדאי לבא?

אם יש לך שאלותתהיותפחדיםוצורך במישהו שיוכל להקשיב ולהבין את החוויה שלך כי גם הוא חווה דברים דומיםאם את מרגישה לבד או זקוקה לקצת זמן לעצמך – שיטפלו בך ולא להיפךכדאי גם לך לקפוץ למועדון ארוחת הבוקר וליהנות מהאווירה המשפחתית והשמחה באם-פטיה.

מתי לבוא?

אנו נפגשות כל יום שלישי ב10:00 בבוקר בבית אם-פטיה בנווה שאנןחיפה.

את מוזמנת להצטרף אלינו למפגשי אמהות ותינוקות ולהיות חלק מהמועדון

יש להירשם מראש אצל מרב 052-2797794

 

רוצים לשמוע עוד? אנחנו פה לכל שאלה!!

מרב 052-2797794

מיכל 050-4549822

מרכז אם-פטיה | הגליל 38 חיפה | מרב: 052-2797794 מיכל: 050-4549822
צרו איתנו קשר

[contact-form-7 404 "Not Found"]